Aby żyło się wygodnie!

Celem, który przyświeca nam podczas projektowania i realizacji wszystkich inwestycji, jest tworzenie luksusowych, kameralnych budynków, wyróżniających się na rynku mnogością walorów, ciekawymi – modnymi lokalizacjami i dostępnymi na każdą kieszeń cenami.

Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z Klientem rozpoczyna się na etapie wyboru inwestycji i wcale nie kończy w momencie jej oddania. Dbając o nienaganną jakość współpracy z Wami oraz Wasz komfort, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu.

Tworzenie apartamentowca przy ul. Łukiskiej jest dla nas wyjątkowym przedsięwzięciem, będącym podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy na Grochowie, sumą doświadczeń zdobytych podczas innych okolicznych inwestycji, ale także tych z innych zakątków Warszawy.

Poprzez swój kameralny charakter i standard w jakim chcemy realizować budynek, będzie to jedna z najciekawszych realizacji w jakich mogliśmy uczestniczyć.

Budujemy od 1993 roku

cogik-logo

COGIK Przy Parku Sp. z o.o.  została powołana jako spółka celowa do realizacji inwestycji pod nazwą Villa Przy Parku. Jedynym udziałowcem Spółki jest Cogik Sp. z o.o., która na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1991 roku.
COGIK Sp. z o.o. początkowo świadczyła usługi geodezyjno – kartograficzne, zajmowała się gospodarką nieruchomościami oraz była generalnym przedstawicielem na Polskę japońskiej firmy SOKKIA dostarczającej zaawansowane oprzyrządowanie dla geodetów. W 1993 roku w ramach Spółki  został powołany Zakład Budownictwa zajmujący się budową i sprzedażą domów, segmentów mieszkalnych oraz mieszkań. Obecnie COGIK Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na rynku warszawskim realizującym kameralne, butikowe inwestycje o podwyższonym standardzie.

Dbając o to, aby nasza oferta nadążała za zmieniającym się rynkiem i rosnącymi potrzebami Klientów, stale się rozwijamy, wpisując specyfikę tego, co robimy w Wasze oczekiwania.